Fénytraktorokkal indult az év Tüskeváron

Január 1-jén Tüskevár főtere adott otthont az újévi köszöntőnek, ahol a fénytraktoros felvonulás látványos érkezése, a zene és a közös találkozás igazi ünnepi hangulatot teremtett kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

A hideg idő ellenére sokan kilátogattak a főtérre, ahol Jakab Imréné polgármester újévi köszöntőjében egészségben és szeretetben gazdag, boldog új esztendőt kívánt a jelenlévőknek. Beszédében kiemelte, hogy öröm számára, hogy sokan kilátogattak a térre és hangsúlyozta az összefogás, az összetartás erejét. Megfogalmazása szerint bízik abban, hogy a település éve is „ilyen fényesen” indul, ahogyan azt a traktorok ünnepi fényei is jelképezték.

A felvonuláson több településről érkeztek résztvevők. A kamondi Szücs Farm csapata is képviseltette magát, Szücs Gergő, Szücs Imre, Haág Ferenc, Bugyik Dániel és Sarkadi Tamás. Sümegről Tóth Lajos és Varga Tibor gördült be a fényekkel díszített járművekkel, Jánosházáról Varga Bence, Karakóról pedig Németh Gábor csatlakozott a menethez. Quadon Veszprémgalsáról Simon Marcell érkezett, és természetesen a helyi terepjárósok sem maradtak ki Molnár Kevin és Jakab Kristóf is feldíszített terepjáróval érkezett a főtérre.

Az újév köszöntő estéjén a közösség baráti beszélgetések mellett kezdte meg az új esztendőt. A gyerekek gyermekpezsgővel, a felnőttek pezsgővel, sokan pedig forró teával koccintottak. A hagyományos morzsaparti és a sós finomságok tovább erősítették azt az érzést, hogy Tüskevár 2026-ot is összetartással és jókedvvel indította. Fotók: RRZs.
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
0
Kosár
  • No products in the cart.