Felsőházba jutott a 40 Mind Ajka

Virág János és Peidl Péter egy korábbi mérközésen. Foto: RRZs.

A kitűzött célokat túlszárnyalva a negyedik helyen végzett a 40 Mind Ajka a Veszprém vármegyei I. osztályú teniszbajnokság alapszakaszában. Ezzel kivívta a jogot, hogy az őszi fordulóban a felsőházban szerepeljen, bekerülve a legerősebb csapatok közé.  

A csapat eredeti célja a bennmaradás biztosítása és a középmezőny megcélzása volt, de a játékosok egységes teljesítményének és kitartásának köszönhetően ennél jóval többre futotta. Az idény során mindenki a maximumot nyújtotta, és a csapat igazi közösségként lépett pályára. A rájátszásban az eddigi pontokat viszik tovább, és egy új ötös tabella alakul ki. Az ajkaiak hazai pályán két rangadóra készülnek majd, a Veszprémi Ászok és a Balatonfüred Kiserdő elleni mérkőzések ígérkeznek a szezon legizgalmasabb pillanatainak, ahol a hazai közönség támogatása döntő erőt jelenthet.

A csapat immár nemcsak a biztos helytállásban gondolkodik, hanem a bronzérem megszerzésének lehetősége is reális céllá vált. A csapatkapitány Peidl Péter úgy fogalmazott, hogy minden sikerük annak köszönhető, hogy igazi nagybetűs csapatként álltak ki egymásért.

A csapattagok: Berta Norbert, Czvetkó Attila, Gácsi István, Ifj. Izsa Tivadar, Peidl Péter, Szabó Zoltán, Vass László, Virág János, Vörös László.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
0
Kosár
  • No products in the cart.